Support
Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA BUDYNKU, ELEKTRYK

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów i napraw instalacji i urządzeń elektrycznych w budynkach
  • Likwidacja awarii
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

Oczekiwania

  • Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność
  • Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Doświadczenie w konserwacji/serwisie elektrycznych urządzeń i instalacji budynkowych
  • Uprawnienia E1 do 1 kV

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Szkolenia branżowe
  • Praca na terenie Warszawy

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia nowego wyzwania, prześlij swoje CV na adres:

Tytuł wiadomości: "Elektryk"

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".