Support
Oferta

Oferta

Systemy p.poż i systemy kontroli dostępu

Systemy p.poż i systemy kontroli dostępu - Przeglądy techniczne budynków

Mera Technik od 2012 roku z powodzeniem rozwija działalność usługową w branży instalacji p.poż.

Armatura grzejnikowa

Armatura grzejnikowa

Mera Technik jest w jednej grupie kapitałowej z firmą Vario Term, producentem głowic i zaworów termostatycznych oraz innych elementów nowoczesnych systemów grzewczych.

Monitoring

Obsługa techniczna budynków - Monitoring

System monitoringu opracowany przez Mera Technik służy do zdalnego nadzorowania pracy urządzeń oddalonych lub pracujących bezobsługowo.

Mera Technik Sp. z o.o. oferuje swoim klientom kompleksową pomoc związaną z usługami z branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej. Montaż i serwis systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych.

Gwarancja i serwis

Obsługa techniczna obiektów – Gwarancja i serwis

Wszystkie nasze produkty, jak m.in. armatura grzejnikowa objęte są minimum 24-miesięcznym okresem gwarancji, który w przypadku węzłów cieplnych wydłużamy do 36-miesięcy.

Obsługa techniczna budynków

Obsługa techniczna instalacji budynków

Często nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo są skomplikowane systemy wentylacyjne, grzewcze, wodno-kanalizacyjne, elektryczne i telekomunikacyjne działające w naszych, coraz bardziej nowoczesnych budynkach.

Systemy automatyki

Trzecią grupą produktową naszej firmy są montaże układów automatyki w budynkach. Specjalizujemy się w automatyce węzłów cieplnych oraz wentylatorni.

Automatyka przemysłowa

Produkcja i serwis automatyki przemysłowej

MERA TECHNIK dzięki doświadczeniu w produkcji, realizacji, projektowaniu i serwisowaniu, świadczy kompleksowe usługi w pełnym zakresie automatyki przemysłowej.

Węzły cieplne

Kompaktowe węzły cieplne. Serwis węzłów cieplnych i instalacji grzewczych

Podstawową grupą produktową naszej firmy są modułowe węzły cieplne, które w Falenicy są projektowane i wytwarzane od 1992 roku.