Support
Konserwacja budynków, montaż instalacji budynków Meratechnik

 

MERA TECHNIK posiada w swojej ofercie szeroką gamę usług z zakresu obsługi technicznej budynków. Siedziba główna znajduje się w Warszawie, jednak naszą ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, prosimy o kierowanie ich pod podane numery telefonu lub adresy email. Bezzwłocznie oraz wyczerpująco odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

MERA TECHNIK Sp. z o.o.

ul. Ogórkowa 96, 04-998 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(022) 872 90 51

NIP: 952-18-77-271 

Regon: 017419770 

Krajowy Rejestr Sądowy: 0000065971 

Konto: BGK II o/Warszawa, 53 1130 1020 0300 0000 0003 5686

Kapitał zakładowy 100.000, -PLN

JAK DO NAS DOJECHAĆ

BIURO

 

Bogusław Olech

Prezes Zarządu

olech@meratechnik.pl

 

Grażyna Kwiatkowska

Biuro Zarządu

kwiatkowska@meratechnik.pl

 

Halina Wawer

Księgowa

wawer@meratechnik.pl

 

Monika Koczyk

Księgowa

monika.koczyk@meratechnik.pl 

OBSŁUGA BUDYNKÓW

 

Krzysztof Borzym

Dyrektor ds. Handlowych 

borzym@meratechnik.pl

 

Andrzej Oziębły

Dyrektor ds. Technicznych 

oziebly@meratechnik.pl

 

Michał Szolc

Inżynier Logistyki i Sprzedaży

szolc@meratechnik.pl

  

Wojciech Chada

Dyrektor ds. Logistyki

chada@meratechnik.pl

 

Jerzy Łubian

Asystent ds. Logistyki - zaopatrzenie 

lubian@meratechnik.pl

 

WĘZŁY CIEPLNE

 

Krzysztof Borzym

Dyrektor ds. Handlowych 

borzym@meratechnik.pl

 

Adam Kiliszek

Dyrektor Serwisu i Montażu

adam.kiliszek@meratechnik.pl

 

Paulina Szostak

Szef Zespołu Projektowego

paulina.szostak@meratechnik.pl

 

WENTYLACJA I KLIMATYZACJA

 

Krzysztof Borzym

Dyrektor ds. Handlowych 

borzym@meratechnik.pl

  

Karol Kubicki

Szef Zespołu Wentylacji i Klimatyzacji

kubicki@meratechnik.pl

 

Konrad Świtaj

Inżynier Sprzedaży

switaj@meratechnik.pl

 

SYSTEMY AUTOMATYKI

 

Krzysztof Borzym

Dyrektor ds. Handlowych 

borzym@meratechnik.pl

  

Michał Hajel

Szef Zespołu Automatyki

michal.hajel@meratechnik.pl

 

Bohdan Jankowski

Inżynier Serwisu

serwis@meratechnik.pl