Support
O NAS

Konserwacja budynków, montaż i konserwacja instalacji budynków - Mera Technik

Certyfikat SGS_ISO-9001

Witamy na stronie profesjonalnej firmy Mera Technik, zajmującej się obsługą techniczną budynków oraz budową, montażem oraz serwisem węzłów cieplnych. Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie, jednak naszą ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski.

Mera Technik wywodzi się z Przedsiębiorstwa Automatyki Przemysłowej Mera-Pnefal w Warszawie. Restrukturyzacja tego przedsiębiorstwa doprowadziła do powstania kilku dynamicznie rozwijających się firm. Jedną z nich jest Mera Technik. Jesteśmy zespołem inżynierów, techników-konserwatorów, techników serwisu, monterów – automatyków i spawaczy.

Nasza wiedza i doświadczenie mają swoje źródło w dziesiątkach zautomatyzowanych obiektów w wielu krajach Europy. Ogromne doświadczenie naszych specjalistów i specyficznie wysoka jakość pracy na instalacjach obiektów przemysłowych pozwala oferować usługi wysokiej jakości dla wszystkich rodzajów budynków w różnych branżach.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług wykonywanych przez fachowy zespół. Proponujemy m.in. kompleksowe usługi budowy, serwisu, oraz montażu węzłów cieplnych. Zajmujemy się także automatyką przemysłową, której przeprowadzamy fachowe projektowanie, produkcję oraz serwis. Wykonujemy też montaż oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych oraz systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Naszą ofertę uzupełnia serwis systemów przeciwpożarowych i monitoringu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


Dowiedz się więcej »

Konserwacja budynków

Konserwacja budynkówUsługi Facility Management - jeden partner do wszystkich instalacji! Integrujemy serwisy techniczne dla wszystkich instalacji i urządzeń budynków zapewniając przeglądy techniczne zgodne z wymaganiami producentów i dokumentacją techniczną.

Dowiedz się więcej...

Węzły cieplne

Węzły cieplneDo roku 2014 dostarczyliśmy i zamontowaliśmy setki dużych węzłów cieplnych w Warszawie i całym kraju. Nasze węzły pracują w największych budynkach biurowych w Warszawie, w obiektach sportowych i użyteczności publicznej, mieszkaniowych i przemysłowych.

Dowiedz się więcej...

Projektowanie i montaż systemów automatyki

Projektowanie i montaż systemów automatykiProjektujemy i montujemy automatykę w budynkach (systemy sygnalizacji pożaru, systemy okablowania strukturalnego, systemy monitoringu i zbierania danych z obiektów typu węzły cieplne, klimatyzatory, wentylacja, lokalne kotłownie).

Dowiedz się więcej...

Gwarancja i serwis

Gwarancja i serwis

Wszystkie nasze produkty objęte są minimum 24-miesięcznym okresem gwarancji, który w przypadku węzłów cieplnych wydłużamy do 36-miesięc

Czytaj więcej

Monitoring

Monitoring węzłów technologicznych

System monitoringu opracowany przez Mera Technik służy do zdalnego nadzorowania pracy urządzeń oddalonych lub pracujących bezobsługowo. Jest przeznaczony dla takich urządzeń technologicznych jak węzły kompaktowe, stacje pomp, lokalne stacje monitoringu klimatu itp.

Czytaj więcej

AKTUALNOŚCI

Jesteśmy dumni ze współpracy z PHN!

Biurowiec INTRACO jest pod naszą opieką. Zapalone światłą w 72 oknach, na 8 kondygnacjach budynku ponownie utworzyły symbol Podziemnego Państwa - Kotwicę Polski Walczącej. Tym samym wspólnie oddaliśmy hold poległym powstańcom, mieszkańcom miasta i tym, którzy przeżyli te 63 dni powstańczej walki.

Pamiętamy!

 

Przeglądy techniczne budynków

Informujemy, że Zarząd Mera Technik podjął decyzję o wyodrębnieniu w strukturze organizacyjnej Spółki Zespołu, którego zadaniem będzie działanie na rzecz spółek grupy Mera Term oraz podmiotów zewnętrznych w obszarach administracji, informatyki i finansów i marketingu.

Spółka odnotowuje wzrastającą rolą działalności administracyjnej w obszarach obsługi finansowo-księgowej, marketingowej, informatycznej, które to czynności prowadzone są zarówno dla potrzeb wewnętrznych Spółki, jak również, w coraz większym stopniu dla potrzeb podmiotów zewnętrznych z grupy Mera Technik oraz podmiotów niepowiązanych. Jednocześnie Spółka podejmuje działania inwestycyjno-deweloperskie związane z prowadzeniem procesów budowlanych zmierzających do wytworzenia na posiadanym gruncie budynku o charakterze biurowym przeznaczonym pod wynajem podmiotom zewnętrznym oraz na potrzeby własne Spółki.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi dotyczące serwisu węzłów cieplnych oraz obsługi technicznej budynków. Proponujemy też m.in. produkcję oraz serwis automatyki przemysłowej, profesjonalne czyszczenie oraz montaż węzłów wentylacyjnych, a także montaż i czyszczenie systemów klimatyzacyjnych.

Gorąco zachęcamy do współpracy!

Grupa Mera Term

Mera Term jest grupą tworzących ją spółek Mera Technik i Vario Term oraz marką, pod którą obie spółki sprzedają swoje produkty oraz usługi - węzły i instalacje cieplne w przypadku Mera Technik oraz zawory i głowice termostatyczne w przypadku Vario Term. Obie spółki mają swoją siedzibę w Warszawie, dzielnica Wawer.