Support
UTWORZENIE ZESPOŁU ADMINISTRACJI I PROCESÓW INWESTYCYJNYCH
 • JEDEN PARTNER DO WSZYSTKICH INSTALACJI

  JEDEN PARTNER DO WSZYSTKICH INSTALACJI

   

  Witamy na stronie MERA TECHNIK!

  Oferujemy kompleksową obsługę techniczną budynków.

  Nasza wiedza i doświadczenie mają swoje źródło w dziesiątkach zautomatyzowanych obiektów w wielu krajach Europy.

  Ogromne doświadczenie naszych specjalistów i wysoka jakość pracy pozwala oferować usługi wysokiej jakości dla wszystkich rodzajów budynków w różnych branżach.

OBSŁUGA BUDYNKÓW

Obsługa techniczna budynków

Oferujemy kompleksową obsługę techniczną instalacji budynków. Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z obowiązującym w MERA TECHNIK, certyfikowanym systemem zarządzania jakością wg normy ISO 9001-2015.

Czytaj więcej

WĘZŁY CIEPLNE

Monitoring

Oferujemy kompleksową produkcję węzłów cieplnych, które są projektowane i wytwarzane w Warszawie od 2002 roku. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy kilkaset dużych węzłów cieplnych w stolicy i całym kraju.

Czytaj więcej

SYSTEMY AUTOMATYKI

Systemy automatyki

Nasi monterzy, technicy nadzoru i inżynierowie posiadają doświadczenie zdobyte na obiektach przemysłowych zarówno w kraju jak i zagranicą oraz doświadczenie wynikające z montażu automatyki wielu węzłów cieplnych.

Czytaj więcej

WENTYLACJA, KLIMATYZACJA

Wentylacja i klimatyzacja

MERA TECHNIK zajmuje się projektowaniem, instalacją, serwisem systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacji. 

Czytaj więcej

Informujemy, że Zarząd Mera Technik podjął decyzję o wyodrębnieniu w strukturze organizacyjnej Spółki Zespołu, którego zadaniem będzie działanie na rzecz spółek grupy Mera Term oraz podmiotów zewnętrznych w obszarach administracji, informatyki i finansów i marketingu. Spółka odnotowuje wzrastającą rolą działalności administracyjnej w obszarach obsługi finansowo-księgowej, marketingowej, informatycznej, które to czynności prowadzone są zarówno dla potrzeb wewnętrznych Spółki, jak również, w coraz większym stopniu dla potrzeb podmiotów zewnętrznych z grupy Mera Technik oraz podmiotów niepowiązanych. Jednocześnie Spółka podejmuje działania inwestycyjno-deweloperskie związane z prowadzeniem procesów budowlanych zmierzających do wytworzenia na posiadanym gruncie budynku o charakterze biurowym przeznaczonym pod wynajem podmiotom zewnętrznym oraz na potrzeby własne Spółki.

 

 

Działalność ta w sposób istotny odbiega od głównego profilu działalności Mera Technik, jako spółki z branży produkcyjno-usługowej w zakresie produkcji węzłów cieplnych oraz produkcji i obsługi systemów automatyki przemysłowej, systemów grzewczych, instalacji p.poż., itp.

W związku z tym Zarząd Mera Technik Sp. z o.o. podjął decyzję o dokonaniu zmian w istniejącej strukturze organizacyjnej Spółki poprzez wyodrębnienie w ramach Spółki zorganizowanej części przedsiębiorstwa – Zespołu Administracji, Informatyki i Procesów Inwestycyjnych obejmującego działalność, która odbiega od działalności podstawowej Spółki. Wyodrębnienie to ma na celu uporządkowanie struktury Spółki i nadanie jej przejrzystości organizacyjnej. Zasadniczym założeniem wyodrębnienia Zespołu Administracji, Informatyki i Procesów Inwestycyjnych (dalej również” Zespół) jest skupienie w tym Zespole wszelkich aktywów, procesów i obszarów działalności Mera Technik Sp. z o.o. związanych z obsługą administracyjną oraz inwestycyjną, a wykraczających poza zasadniczy i podstawowy zakres działalności Spółki.

Nowo powołany Zespół oferuje Państwu usługi informatyczne związane z tworzeniem i administrowaniem stron internetowych, sieci komputerowych, obsługę księgową, usługi związane z administrowaniem Nieruchomościami (w tym: konserwacyjne), usługi wsparcia marketingowego (fotografia, projekty graficzne itd.

Zapraszamy do współpracy

 

Czytaj więcej: Plan podziału spółki